Sanda Spa
   

Baş Döndürücü Bir Dünya: Wepublic !

Moda dünyasının yaratıcı fikir önderlerinden gördüğüm Boyner Grup’un son yıldızı Etiler’e indi J Akmerkez’deki 4 kat ve 8 bin metrekarelik devasa alanda yok yok! Bir tür tasarım cumhuriyeti! Yani; Wepublic! Geçen sonbaharda açılır açılmaz gittim. Sonra Etiler’e her yolum düştüğünde gider oldum. Baktım, oradayken iyi hissediyorum, henüz gitmemiş olanlar için yazayım dedim:)

Wepublic - Akmerkez

Wepublic – Akmerkez

Wepublic dünyası için özgür, yaratıcı, özgün, samimi, dinamik, ilham veren, sıra dışı sıfatlarını tereddütsüz kullanabilirim. Kağıt üstünde süslü dursun diye değil, bizzat öyle olduğu için. Buradaki   yeni nesil alışveriş deneyimini -1 katından başlayarak sırasıyla erkek, kadın kozmetik & aksesuar, kadın hazır giyim & kadın ayakkabı ve home alanları ile yaşamak mümkün. Neon ışıklı arklar, gerçek boyutta bir zürafa ve zebra, gün ışığını içeri yansıtan ‘skylight’ tavan, oyun bahçesi konseptinde tasarlanan ‘Toys For Big Boys’ bölümü, içinde kaybolmaktan zevk alacağınız rengarenk koridorlar, İngiliz kütüphanesi stilinde tasarlanan parfüm duvarı, yeşil seramik taşlı “We Care” alanı, Cozy Hair ile hızlı saç ve manikür servisi, 14 metre uzunluğundaki çok sayıda denim markasını barındıran denim duvarı, isteyenlere satın aldıkları ve uygun olan ürünlere patch, nakış gibi uygulamalar ile özgün bir dokunuş katma olanağı sunan ”We Create” kişiselleştirme alanı… Of yazarken ben yoruldum… Bunlar gibi daha pek çok şaşırtıcı, özgün sürpriz bir arada Wepublic’de! Başdöndürücü değil mi? Ha, başınız gerçekten dönsün isterseniz de mağazanın tüm katlarını baştan aşağı dolaşan kaydırak Wuhuu ise bu sıra dışı deneyimin ödülü olarak başrolde. Şimdilerde çok yeni olarak bir de kule eklemişler orta alana. Dört katlı taşınabilir mağaza konseptindeki Wepublic Tower, yap boz formatıyla kolayca farklı yerleşimlere dönüşebiliyor. Pop-up mağazacılık anlayışında bir tür “taşınabilir mutluluk” anlayacağınız.

Wepublic - Akmerkez

Wepublic – Akmerkez

Wepublic - Akmerkez

Wepublic – Akmerkez

Wepublic - Akmerkez

Wepublic – Akmerkez

Bir son dakika haberini de paylaşmazsam olmaz; Mart ayı itibariyle Wepublic İstanbul’a yeni bir sahne armağan ediyormuş. Özel sahne tasarımı ve akustik performanslar ile yaklaşık 400 dinleyiciyi misafir edecek olan Wepublic Akustik’de ücretsiz olarak dinlenebilecek konserler başlıyormuş.

500’ü aşkın moda markasının buluşma noktası olmasının ötesinde Wepublic; Petra Coffee, Chado Tea, Giano Chocolate, Seslenen Kitap, şarj alanı, iPad zone, Water Bar ve sürekli yenilenen Pop-Up alanları ile günün her saati dolu dolu yaşanabilecek bir dünya gerçekten de… Henüz görmediyseniz, yolunuzu mutlaka düşürün. İyi hissedeceğinize eminim.

Wepublic - Akmerkez

Wepublic – Akmerkez

www. wepublic.com.tr

Hillsider Magazine 86 / Bahar Sayısı – 2017 / İyi Hissettirenler 

Bir cevap yazın